Diplomová práce
Kvalitní vazba diplomových prací do pevných desek a hlubotiskem. Výběr ze tří barev desek – černá / vínová / modrá. Hlubotisk zlatý nebo stříbrný. Potisk hřbetů a šňůrových desek na přílohy (výkresová dokumentace)
Bakalářská práce
Kvalitní vazba bakalářských prací do pevných desek a hlubotiskem. Výběr ze tří barev desek – černá / vínová / modrá. Hlubotisk zlatý nebo stříbrný. Potisk hřbetů a šňůrových desek na přílohy (výkresová dokumentace)
Disertační / Dizertační práce
Kvalitní vazba disertačních /dizertačních prací do pevných desek a hlubotiskem. Výběr ze tří barev desek – černá / vínová / modrá. Hlubotisk zlatý nebo stříbrný. Potisk hřbetů a šňůrových desek na přílohy (výkresová dokumentace)
Magisterská práce
Kvalitní vazba magisterských prací do pevných desek a hlubotiskem. Výběr ze tří barev desek – černá / vínová / modrá. Hlubotisk zlatý nebo stříbrný. Potisk hřbetů a šňůrových desek na přílohy (výkresová dokumentace)
Absolventská práce
Kvalitní vazba absolventských prací do pevných desek a hlubotiskem. Výběr ze tří barev desek – černá / vínová / modrá. Hlubotisk zlatý nebo stříbrný. Potisk hřbetů a šňůrových desek na přílohy (výkresová dokumentace)
Závěrečná práce
Kvalitní vazba závěrečných prací do pevných desek a hlubotiskem. Výběr ze tří barev desek – černá / vínová / modrá. Hlubotisk zlatý nebo stříbrný. Potisk hřbetů a šňůrových desek na přílohy (výkresová dokumentace)
Rigorózní práce
Kvalitní vazba rigorózních prací do pevných desek a hlubotiskem. Výběr ze tří barev desek – černá / vínová / modrá. Hlubotisk zlatý nebo stříbrný. Potisk hřbetů a šňůrových desek na přílohy (výkresová dokumentace)
Přihlaste se k odběru novinek
Odebírejte zajímavé nabídky přímo do e-mailové schránky.