Digitalizace dokumentů

banner_cloud_od

 

V dnešní době se klade velký důraz na digitalizaci a využívání cloudových řešení ke kvalitní práci firem a jejich zaměstnanců. S naší pomocí můžete rozšířit standardní multifunkční zařízení o funkce, které udělají ze stroje Xerox jednoho z členů týmu!

OptimiDoc je technologické řešení pro jednu nebo tisíce tiskáren  
 
SERVER   Máte předpisy a normy, které neumožňují využít cloudové řešení? Náš OptimiDoc tým přizpůsobí řešení všem požadavkům a přísným normám. Máme pro vás implementační serverové řešení inteligentní digitalizace dokumentů a správy tisku přímo pro vaše IT.
     
CLOUD   Inteligentní digitalizaci dokumentů a správu tisku máte právě teď na dosah – se všemi funkcemi a ještě rychleji než dříve. Během pár minut získáte vlastní moderní IT oddělení a my vás budeme hýčkat v našem vlastním špičkovém technologickém zázemí, kde za vás řešíme nákladnou údržbu a modernizaci hardwaru.
     
Digitalizujte dokumenty jednoduše a precizně  

OptimiDoc umožňuje snadněji a rychleji digitalizovat dokumenty na kterémkoliv zařízení. Zároveň zpracuje jednotlivé dokumenty a automaticky je uloží do vašeho digitálního archivu nebo na cloudové úložiště. Samozřejmostí je odeslání do e-mailové schránky uživatele.


Scan-workflows

     
DIGITALIZACE DO CLOUDOVÝCH ÚLOŽIŠŤ

  Možnost uložit dokument přímo ze zařízení do cloudového úložiště ulehčuje všem uživatelům každodenní práci. Nemusí složitě odesílat dokumenty do e-mailu a pak je přeukládat. Dojde tím také k výraznému snížení nároku na kapacitu e-mailového systému a dalších úložišť.

Podporované úložiště:
 • OneDrive Personal/Business
 • SharePoint Online
 • Google Drive
 • DropBox
 • Box
 • Lokální/sdílený adresář
 • Distributed filesystem
 • WebDav
 • FTP/FTPs
 • OptimiDoc
 • Script
Ukládá do více než deseti nejběžnějších
typů souborů
  OptimiDoc dokáže převést skenované dokumenty do více než 10 typů souborů. Nepřevádí pouze do čistého textu, ale dokáže zachovat formátování, odstavce či obrázky na správném místě.
Mezi nimiž nechybí ty nejpoužívanější:
Microsoft Word, Microsoft Excel, prohledávatelné PDF, HTML či obyčejný TXT soubor.
     
Pouze skener na multifunkčním zařízení je minulostí  

Zpracovávejte dokumenty už v digitální podobě. Digitalizovaný dokument můžete odeslat přes e-mail, uložením do adresáře nebo vložením přes webové rozhraní. Jednoduše si pak můžete nechat převést dokument do Wordu odesláním na e-mailovou adresu word@spolecnost.com. Digitalizaci dokumentu můžete provádět pomocí mobilní aplikace a to pořízením fotografie nebo nahráním fotografie z galerie mobilního zařízení.

other_input

Přehledné dohledání digitalizovaného obsahu  

OptimiDoc přečte čárové kódy a využije je pro zpracování dokumentů v systému pro správu dokumentů nebo pro indexaci, pojmenování a klasifikaci dokumentů.
OptimiDoc podporuje rozpoznání více než 20 nejpoužívanějších 1D a 2D kódů.

Digitalizujte dokumenty hromadně  

Separace dokumentů se velmi často používá v případě dávkované digitalizace více dokumentů najednou. Díky tomu nepotřebujete digitalizovat všechny dokumenty samostatně. Automaticky odděluje dokumenty pomocí prázdné stránky, zvoleného čárového kódu na první straně dokumentu, pevného počtu stran nebo předdefinovaného textu na dokumentu.

Získejte z dokumentů ještě více informací  

Zónové OCR může být použito při získání textu nebo čárového kódu z předdefinované pozice v dokumentu. Zároveň lze pomocí filtrů omezit text specifikovanou šablonou nebo vybrat jen určitou část rozpoznaného textu. Tato funkcionalita vám zautomatizuje získání požadovaných dat z dokumentů, jako je dodací list či faktura, nebo jiných strukturovaných dokumentů.

Přihlaste se k odběru novinek
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací